Lista persoanelor autorizate | Microinvest

Lista persoanelor autorizate

 

Svinarenco Dumitru Director executiv
Jalba Rodica Director direcția riscuri
Strogoteanu Dumitru Director direcția financiară
Cunețchi Serghei Director direcția business
Nani Daniel Contabil-șef
Țușca Irina Contabil-șef (adjunct)
Dovganiuc Oleg Șef departament credit risc
Curoșu Lilian Șef departament juridic și conformitate
Acris Adrian Expert superior
Agatev Radu Expert superior
Arhip Cristina Specialist marketing
Baluța Alexandru Funcționar administrativ
Bancu Olga Operator ghișeu
Barbaros Tatiana Operator ghișeu
Boreac Victoria Operator ghișeu
Botez Mihaela Operator ghișeu
Burduja Izolda Operator ghișeu
Burlac Valeria Operator ghișeu
Bogdan Alexandru Specialist superior în colectarea creanţelor (Hard)
Bucun Medina Operator ghișeu
Bunescu Ilie Expert
Buzdugan Natalia Șef departament administrativ
Catana Cristian Operator ghișeu
Capcelea Ana Operator ghișeu
Cazac Vladimir Specialist superior în colectarea creanţelor (hard)
Ciubotaru Diana Operator ghiseu
Cobzari Olesea Director departament resurse umane
Corșunov Anatolii Expert  superior
Deveatii Nicolai Coordonator relații cu partenerii auto
Dudco Galina Expert  superior
Frătescu Laura Operator ghiseu
Gaidarji Dmitri Expert superior
Galben Virjinia Asistent jurisconsult
Gherasimciuc Dumitru Expert superior
Golomoz Alexandru Expert  superior
Grisciuc Ivan Expert superior
Grosu Olga Operator ghiseu
Palade (Iadrișniova) Sabina Șef secție contractare fonduri și raportare
Iazu Alina Operator ghiseu
Ichim Sabina Specialist în colectarea creanţelor (soft)
Ivanov Artiom Manager relatii cu partenerii
Zagrenco Mihaela Arhivar
Lipatov Maria Operator ghiseu
Luchin Cristina Operator ghiseu
Lupașco Cristina Operator ghiseu
Macovei Igor Expert superior
Macovei Vasili Manager regional Nord 1
Mardari Andrei Funcționar administrativ
Miron Ion Funcționar administrativ
Munteanu Vasile Manager oficiu secundar
Mursa Serghei Manager relații cu partenerii
Omelianovici Doina Operator ghișeu
Parasca Ivan Manager regional Nord 2
Pavliuc Carolina Manager oficiu secundar
Petroe Irina Expert
Pisaniuc Oxana Expert superior
Placintă Vasile Specialist control risc
Pleșca Mihail Expert superior
Popovici Tatiana Operator ghiseu
Procopciuc Ion Specialist Control Risc
Radu Elena Expert superior
Razgradski Constantin Expert superior
Reaboi Oxana Operator ghiseu
Rimleanschii Maxim Expert
Șaturin Serghei Expert superior
Plugaru Diana Specialist în colectarea creanţelor (soft)
Cristiuc Natalia Specialist în colectarea creanţelor (soft)
Sitari Vergiliu Jurisconsult
Siminiuc Dumitru Operator ghiseu
Sofiischi Irina Economist secția contractare fonduri
Sorici Petru Specialist in colectarea creantelor (hard)
Stavilă Mihail Manager regional Centru
Staianov Polina Operator ghiseu
Tadosov Alexandr Șef secția recuperare
Tcaci Gabriel Consilier juridic
Nacu Ecaterina Consilier juridic
Neghin Irina Asistent jurisconsult
Vîlcov Alexandr Manager regional Sud
Vragalev Vladimir Specialist în colectarea creanţelor (hard)
Crețu Daniela Expert
Zadnipreanaia Irina Expert superior
Capcelea Liviu Avocat
Nicora Vadim Avocat

Dacă dorești mai multe detalii, poți consulta politica de confidențialitate aici ori ne poți scrie la sesizari@microinvest.md.

Folosim cookie-uri.
Aflați mai multe